Chlazení

              Pokrok má své jméno

 Plnoautomatické boxy na přerušení kynutí GA stop-kynárny, odtávací boxy na přerušení kynutí a střednědobé skladování těstových kusů TL-A , ve velikostech od pár plechů po třeba i 50 vozů. Špičkové provedení,  podmínky pro těsto bez technologických chyb, počítačové ovládání v českém jazyce.

Boxy na přerušení kynutí a skladování těsta

 Šokové zmrazovače těsta a pečiva se systémem proudění vzduchu LWS s možností umístění agregátu a výparníku nad komorou, nebo vedle mrazícho prostoru. Dodáváme od malých boxů na pár plechů se zmrazovacím hodinovým výkonem 15 kg , až po průmyslové boxy na 6 vozů a zmrazovacím výkonem 450 kg za hodinu. Počítačové ovládání v češtině.

Boxy na  konzervaci těsta šokovým mrazením

 Skladovací boxy na uchování čerstvých těstových kusů, čokoládových a šlehačkových dortů. Díky přidanému vnitřnímu vlhčení a optimálnímu proudění vzduchu si s těmito boxy velmi prodloužíte dobu skladovatelnosti a čerstvosti produktů. Tyto boxy se vyrábějí ve všech možných velikostech.

Boxy na  skladování dortů a zákusků

 Komplexní ucelené koncepty chlazení ušité na míru provozu, které se dle výkonu, technologie, prostorových dispozicí sestavují z kombinací  zmrazovačů, skladů těsta, stop-kynáren, kynáren, balících místností atd. Tyto koncepty dokážou .uspořit velké množství energie, mezd a zvýšit díky čerstvosti atraktivitu výrobce proti konkurenci.

Kompletní koncepty chlazení na míru

 

 

 

 

 

Stroje pro pekárny